Ali Murat Altınmeşe hayatını kaybetti
23-12-2021 - 16:39
Türkücü İzzet Altınmeşe evlat acısıyla sarsıldı.

Türkücü İzzet Altınmeşe evlat acısıyla sarsıldı. İzzet Altınmeşe'nin büyük oğlu Ali Murat Altınmeşe 42 yaşında hayatını kaybetti. Ali Murat Altınmeşe, son olarak 'Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı' dizisinde rol almıştı. Oyuncunun ölümüyle ilgili korkunç detay ortaya çıktı.

İzzet Altınmeşe'nin 42 yaşındaki büyük oğlu Ali Murat Altınmeşe hayatını kaybetti. Son olarak Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde rol alan Ali Murat Altınmeşe'nin ölüm haberi sevenlerini yıktı.

Edinilen bilgiye göre, bir program için Mersin'de bulunan ünlü sanatçı İzzet Altınmeşe'nin oğlu Ali Murat Altınmeşe, merkez Yenişehir ilçesi Limonluk Mahallesi'nde kaldığı apartmanın 11'inci katından düşerek hayatını kaybetti.

Altınmeşe'nin cenazesi, olay yerinde yapılan incelemelerin ardından otopsi için Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. İzzet Altınmeşe ise konuyla alakalı henüz bir açıklama yapmadı.

Ali Murat Altınmeşe İzzet Altınmeşe'nin oğludur. Yer aldığı bazı filmler:-Ali Baba ve 7 Cüceler 2015, Bir Don Juan Öldürmek 2014,  Ali Murat Altınmeşe son olarak Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yer aldı.

Usta türkücü İzzet Altınmeşe, Twitter'da oldukça aktif ve yaptığı paylaşımlarla da beğeni topluyor. Altınmeşe, son paylaşımlarından birinde ise oğlu Fırat Altınmeşe ile benzerliğine değinince gündem oldu.

İzzet Altınmeşe’nin oğlu Ali Murat Altınmeşe hayatını kaybetti
İzzet Altınmeşe ise oğluyla benzerliğine dair şu paylaşımı yaptı: ''Ben gençken daha yakışıklıydım, Fırat bana benzemiş sadece Ben'i yok. Babasının oğlu...''


İlk olarak 'Vicdan' isimli dizide rol alan ve ardından 'Kaçak Gelinler' dizisinde Can karakterini canlandıran Fırat Altınmeşe, 'Mucize Doktor' dizisinden sonra 'Evlilik Hakkında Her Şey' dizisine dahil oldu. Öte yandan Altunmeşe'nin ölüm haberinin ardından ünlü komedyen ve oyuncu Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Yılmaz, paylaşımında "Ali Murat kardeşimizin acı haberini aldım. Çok üzüldüm. Altınmeşe ailesine başsağlığı diliyorum. Allah sabır versin. Mekanı cennet olsun" ifadelerini kullandı.

 

 

  • Beğen
YORUM YAZIN
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak