Betül Erol İddialı geliyor!
22-10-2020 - 15:56
Emlak sektörünün genç ve başarılı bayanlarından Fatma Betül Erol ile emlak sektörünü ve sektörde bayanların rolünü konuştuk. Emlak sektöründe kısa denilebilecek bir sürede başarılı işlere imza atan Fatma Betül Erol, ‘’Hedeflerim doğrultusunda çalışmaya devam edeceğim’’ dedi.

Emlak sektörünün genç ve başarılı bayanlarından Fatma Betül Erol ile emlak sektörünü ve sektörde bayanların rolünü konuştuk. Emlak sektöründe kısa denilebilecek bir sürede başarılı işlere imza atan Fatma Betül Erol, ‘’Hedeflerim doğrultusunda çalışmaya devam edeceğim’’ dedi. Son dönemde kadınların iş hayatına atılmasının desteklenmesi amacı ile hayata geçirilen yeni uygulamalar meyvesini vermeye devam ediyor. Çalışan kadın sayısı her geçen gün artmaya devam ederken gayrimenkul sektöründe çalışan kadınlar da her geçen gün güçlerini arttırıyorlar.

Konya’da da emlak ve gayrimenkul sektöründeki bayanlar sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Başarılı işlere imza atan bayan emlakçıların Konya’da belki en çok bilineni ve ismi en çok duyulanlarından biri de Betül Erol Gayrimenkul’ün genç ve güzel işletmecisi Fatma Betül Erol… Fatma Betül Erol, sektörün en genç ve başarılı emlakçılarından birisi. Selçuk Üniversitesi pazarlama ve reklamcılık bölümünü bitiren ve Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak yönetimi bölümünü bitiren Betül Erol sektör de zaman zaman durağanlık olsada mesleğimi çok sevdiğini söylüyor. 25 yaşında olan ve Gayrimenkul sektöründe 5. Yılını geride bırakmaya hazırlanan Betül Erol, sektördeki meslektaşları ile de çok iyi anlaştığını ve sürekli olarak görüştüklerini söyledi. Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün, özellikle kendi işini kurmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsat sunduğunu belirten Fatma Betül Erol, sektördeki girişimci adaylarının ve bayan emlakçıların çok büyük finansal riskler altına girmeden global networke sahip bir markalı emlak danışmanlığı firması ile işbirliğine giderek kazanç elde edebileceğini söyledi.

  • Beğen
YORUM YAZIN