"Biz en iyisiyiz"
31-03-2021 - 17:22
14 yıllık milli sporcu Serhat Sert tarafından 2017 yılının Ocak ayında hizmete açılan Spor Life Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi 4 yılını yeni doldurmasına rağmen sektöründe zirveye çıkmayı başardı. Alanında Uzman 6 bayan antrenör ve özel diyetisyeni ise rakiplerinden bir adın öne çıkan Spor Life hakkında salon işletmecisi Serhat Sert ve Pilates Eğitmeni Merve Hoşnut ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

2017 yılının Ocak ayında Serhat Sert tarafından faaliyete açılan Spor Life Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi 4 yıldır Konyalılara hizmet vermeye devam ediyor.

Spor Life alanında uzman 6 bayan antrenör ile birlikte Pilates, Reformer, Power Plate, Fitness, Yoga Meditasyon, Savunma Sanatları, Kişiye özel spor ve zayıflama hizmetleri ile her gün saat 07.00 ve 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Kendisine ait diyetisyeni de bulunan Spor Life Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezini 14 yıllık Milli Sporcu Serhat Sert işletiyor. Konyalı bay ve bayanlara en iyi hizmeti vermek için tüm imkanlarını seferber ettiklerini ifade eden Serhat Sert, genç, başarılı, azimli ve gayretli bir ekipleri olduğunu, işlerinde en iyisini yapmak için var güleri ile çalıştıklarını ifade etti. Sektörlerinde Konya’nın en iyisi olmak için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Serhat Sert, ‘’Zihinsel uyanıklığı arttırır ve sağlıklı düşünmenize yardımcı olur. Kassal güç ve dayanıklılık seviyenizi artırır. Bağ ve bağ dokularını kuvvetlendirerek, yaşa bağlı olarak oluşabilecek sakatlıkları azaltır. Aynı zamanda Akciğer kapasitenizi arttırarak, oksijenin akciğerlerden kana geçebilme kabiliyetini arttırır’’ diye konuştu.

‘Pilatesin faydaları merkez bölgesinin kuvvetlenmesi ve esneklikten ibaret değildir’ diyen Spor Life Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi Pilates Eğitmeni Merve Hoşnut ise tüm vücudu çalıştıran bu sporu düzenli olarak yapmanın sırt ağrısını azalttığını, kemik yoğunluğunu artırıp, kalp sağlığını desteklediğini ifade etti.

  • Beğen
YORUM YAZIN