‘Biz mevki makama değil, Hizmete talibiz’
27-12-2021 - 17:14 | Son Güncelleme: 27-12-2021 17:23
Bakkallar, Bayiler ve Kuruyemişçiler Odası Başkan Adayı Berat Poçan, Kanal 111’de GÜNDEM ÖZEL programının sunucusu Metin Temiz’in sorularını yanıtladı.
https://youtu.be/FISoZx4kSQc

‘Biz mevki makama değil, Hizmete talibiz’Bakkallar, Bayiler ve Kuruyemişçiler Odası Başkan Adayı Berat Poçan, Kanal 111’de GÜNDEM ÖZEL programının sunucusu Metin Temiz’in sorularını yanıtladı. Poçan, projelerini anlatırken, mahalledeki Bakkal amcaya da sahip çıkarak koruyacaklarını söyledi. 
Neden aday oldunuz, aday olduğunuza göre bir şeylerden  rahatsız oldunuz demektir. Sizi rahatsız eden neydi? sorusuna içtenlikle cevap veren Berat Poçan, kendisinin başkanlık, yada yöneticilik gibi hiçbir zaman olayım derdinde olmadığını belirtirken, oturdukları sitenin oda üyelerine ait olduğunu ve orada site yöneticiliği yaptığını nekadar zor olduğunu söyledi. Poçan, Bakkallar odasının yaklaşık 3 bin üyesinin olduğunu belirtirken, kesinlikle burada bir sorumluluk alayım, başkan olayım diye bir derdim olmadı. Ama baktım ki bu meslek bitiyor, bitmemesi için gerekli adımlar atılmıyor, işte o zaman karar verdim ve daha büyük sorunlara sebep olunmaması adına kararımı vererek meşaleyi buradan yaktım. Burada ki problemleri düzeltirim düşüncesiyle aday oldum.’ dedi.

Poçan, seçim dönemlerinde şeffaf olunması gerektiğini söyleyerek, şimdi ki yönetimden maalesef ki delegelerin listesini alamadığını kaydetti. Poçan ‘ Ben ve arkadaşlarım mücadelemizi sonuna kadar sürdüreceğiz, kimse bizi yolumuzdan alıkoyamayacak, niyetimiz halis bizler demokratik bir ortamda aday olduk kazanan esnaflarımız olacak.’ Şeklinde konuştu. Poçan, ekibiyle birlikte bütün üyelere tek tek, ulaşmak için ellerinden geleni yaptıklarını belirtirken, medya yolu ile de ulaşarak üyelerin istek ve şikayetlerini dinlediklerinin altını çizdi.
Gündem özel programının konuğu Bakkallar, Bayiler ve Kuruyemişçiler Odası Başkan Adayı Berat Poçan’ın açıklamalarının tamamı aşağıdaki linktedir. İyi seyirler.. işte o çarpıcı röportaj...

https://youtu.be/FISoZx4kSQc

 

  • Beğen
YORUM YAZIN
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak