Buz Lazer’de ‘Belezza’ farkı
22-10-2020 - 16:29
Epilasyona ilgisi olan herkesin merak ettiği Buz Lazer kullanıcılara epilasyonda son teknolojiyi sunuyor. Eski epilasyon yöntemlerini tamamen geride bırakan ve kullanıcılarını her noktada mutlu edebilen Buz Lazer tercih eden herkesi memnun eden son dönemlerin en çok kullanılan yönetimidir. Konya da ağrısız acısız konforlu Buz Lazeri Konya da 1200 Wolt’luk lazer makinesi ilk yapan merkez olan Belezza Güzellik Salonu’nun genç işletmecisi Beyza Demirok ile konuştuk.

Epilasyona ilgisi olan herkesin merak ettiği Buz Lazer kullanıcılara epilasyonda son teknolojiyi sunuyor. Eski epilasyon yöntemlerini tamamen geride bırakan ve kullanıcılarını her noktada mutlu edebilen Buz Lazer tercih eden herkesi memnun eden son dönemlerin en çok kullanılan yönetimidir. Konya da ağrısız acısız konforlu Buz Lazeri Konya da 1200 Wolt’luk lazer makinesi ilk yapan merkez olan Belezza Güzellik Salonu’nun genç işletmecileri Beyza ve Rumeysa Demirok ile konuştuk. 
Epilasyon kullanıcılarının en çok dert yandığı acı ve ağrı hissine son veren Buz Lazer artık kullanıcılarına masaj rahatlığında bir deneyim yaşatmaktadır. Buz Lazer dünyanın genelinde olduğu gibi ülkemizde de yoğun talep görmektedir. Türkiye çok sayıda şehirde hizmet vermekte olan Buz Lazerle Lazer Epilasyon artık Konya’da Belezza Güzellik Salonu’nda 4 mevsim rahatlıkla yapılabiliyor. Ağrısız acısız konforlu buz lazeri Konya’da 1200 Wolt’luk tek lazer makinesi ile gönül rahatlığı ile Belezza Güzellik Merkezinde yaptırabileceklerini ifade eden Beyza Demirok, Buz Lazerin yoğun ilgi görmesinin en büyük nedeninin epilasyon yaptıranların en çok şikayet ettiği acı ve ağrı hissini kullanıcılara yaşatmaması olduğunu söyledi. 
‘Bu teknoloji kullanıcılara acı ve ağrı hissettirmemesinin yanı sıra onlara masaj rahatlığında seanslar sunmaktadır’ diyen Beyza Demirok ‘Bunca olumlu noktanın ardından elde edilen sonuçların olumlu ve kalıcı olması da ekstra bir memnuniyet yaratmaktadır. Peki tüm bunları nasıl başarıyor. Soprano Ice Platinum 810 nm dalga boyu ile kıl köklerine enerji gönderir ve bu enerji ile köklerini tahrip ederek tekrar oluşumlarını engeller. Operasyonda kullanılan bu enerji ısı oluşumuna neden olmaktadır. Bu ısıyı sahip olduğu buz başlık ile kontrol altına alan Buz Lazer bu sayede cildin zarar görmesini ve kullanıcının acı çekmesini engeller’’ diye konuştu.
Farklı boyutlarda başlıklara sahip olan Buz Lazerin bu özelliği sayesinde hızlı ve kolay uygulanabildiğini ifade eden Rümeysa Demirok, Buz Lazer’in ortalama 35 dakika gibi kısa bir sürede tüm vücuda uygulanabildiğini, bu kadar kısa sürede uygulanabilir olmasının da kullanıcıları memnun ettiğini ifade etti. Buz Lazerin sahip olduğu farklı boyutlardaki başlıkların aynı zamanda kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi zorlu bölgelerde de yüksek oranda başarı yakalanmasını sağladığını belirten Güzellik Uzmanı Rümeysa Demirok ‘’Uygulanması gereken tekrar sayısı ortalama 6-8 seans olsa da bu sayı kullanıcıdan kullanıcıya değişmektedir. Çünkü her kullanıcının kıl yapısı ve cilt tipi farklılık göstermektedir bu da seans sürelerinde değişiklik görülmesine neden olur’’ dedi. 
İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için Lazer Epilasyon’da Belezza Güzellik Salonu’nu ziyaret ederek bu konuda daha detaylı bilgi edinebilirler diyen Beyza Demirok, ‘’Buz Lazer uygulamasını yaptırmaya karar vererek Buz lazer merkezini ziyarete gitmeden önce uygulama yaptırmayı düşündüğünüz bölgeyi jiletlerseniz süreci hızlandırmış olursunuz. Seans sonrasında da birkaç saat duş almamanız sizlere önerilecektir. Bayanlarda ergenlik döneminden çıkan herkese yapılabilir. Eğer hamile ya da emziren bir kadın değilse bu uygulamadan faydalanabilmektedir’’ şeklinde konuştu. 
Buz Lazerden faydalanabilmenin herhangi bir mevsimi yoktur dilediğiniz zaman Buz lazer uygulaması yaptırabilirsiniz diyen Belezza Güzellik Salonu’nun güzel işletmecisi Güzellik Uzmanı Beyza Demirok ‘’Artık istenmeyen tüylerinizden kurtulmak bu kadar kolay! Buz Lazer sayesinde acı ve ağrı hissetmeden masaj rahatlığında seanslarla kısa sürede pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Sizde istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için Buz Lazer uygulamasından faydalanmak istiyor ve kaç seans gerektiğini ve daha detaylı bilgiyi öğrenmek istiyorsanız Lazer Epilasyon Antalya da tüm bu sorularınıza cevap bulabilirsiniz’’ diye konuştu.

  • Beğen
YORUM YAZIN