Uzun Zaman Önce Konya Sinema
Uzun Zaman Önce
SİNEMA
13 Kasım 2020 , Cuma
Uzun Zaman Önce Konya Sinema
Yönetmen: Cihan Sağlam Oyuncular: Esra Bezen Bilgin, Onur Dikmen, Sevinç Erbulak, Serdar Orçin, Nihan Okutucu, Reha Özcan BİLET FİYATLARI

Uzun Zaman Önce


Ahmet kasabanın kuaförü Sevgi’yle evlidir ve ilişkilerinde bir süredir sorun yaşamaktadırlar. Ahmet, Sevgi’nin kendisini aldattığına inanır. Son zamanlarda ortalıkta gördüğü bir yabancı bu şüphesini pekiştirir. Bir gün panik içinde kardeşi Mehmet’i arar, bulaştığı beladan kurtulmak için onun yardımına ihtiyacı vardır. Yönetmenin sözleriyle, Uzun Zaman Önce, “Anadolu’da şehirleşmeye başlayan bir kasabada yaşayan otoriter bir baba ve gün geçtikçe babalarına dönüşmekten kaçamayan iki kardeşi anlatan bir masumiyeti kaybediş öyküsü”

*7 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. 13 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Şiddet ve olumsuz örnek oluşturabilecek unsurlar içermektedir.

2019 | Dram - Gizem | 119' | Türkçe; İngilizce altyazılı

 

LÜTFEN NOT EDİN

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME - LÜTFEN OKUYUN

KAYIT
Bu gösteriyi kaydetmenizi yasaklayan gerçek bir kanun mevcut. Bunu biliyor muydunuz?
FOTOĞRAF
Gösteri sırasında fotoğraf çekmeyin. Fakat lobideki gösterişli ışıkların altında bir selfie çekebilirsiniz.
SİGARA İÇİLMEZ
Lütfen sigara içmeyiniz.
GÖRÜNTÜNÜZÜ KULLANMA İZNİ
Siz de burada olduğunuza göre bu işte beraber sayılırız. İleride dünyaya sevgiyi yaymak için belki sizin de bir görüntünüzü kullanabiliriz.

Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

Etkinlik girişinde Hayat Eve Sığar uygulaması üzerinden, HES kodu sorgulaması yapılacaktır. Etkinliğe katılacak misafirlerin, mekana gelmeden önce, Hayat Eve Sığar uygulamasını indirip HES kodu alması gerekmektedir. İlgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünden ‘’riskli değildir’’ sonucu çıktığı durumda etkinliğe giriş yapılabilir.

Etkinlik Fiyatı
22 TL
Bilet Satın Al

İNBİLET BİLET FİYATLARI

Tam - 27.00 TL

Öğrenci - 22.00 TL