İletişim Bilgileri
Firma Yetkili Fatmanur ÇAKIL
Harita Konum
Sahibiata Mahallesi Furgan Dede Caddesi No:17 Dağkule Plaza 1. Kat No:101-102 Meram - Konya
Ritim Güzellik Merkezi

RİTİM GÜZELLİK MERKEZİ olarak siz misafirlerimize elit bir ortamda yüksek teknoloji ile çok daha konforlu ve rahat kaliteli bir hizmet sunma çabası içerisindeyiz. Bayanlara özel güzellik bakım uygulamaları ve saç dizaynı ile sizlere eşsiz kaliteli mükemmel bir hizmet sunuyoruz.

Hayatın her aşaması mutluluğun ve keyfin getirisine dönüşen küçük başlangıç adımlarıyla dolu. Bu nedenle hiçbir fırsat kaçırmamak için ilk önce farkındalığımızı arttırmaya, bunun içinde enerjiye ihtiyacımız var. Tüm olumsuz deneyimlerin bedeninizde ve ruhunuzda bıraktığı izlerden kurtulmak için şimdi yeni bir başlangıç adımı atın ve RİTİM GÜZELLİK MERKEZİ gelin. Hayatın ertelemeye gelmeyeceğini bilen pek insandan biri olmak için vakit kaybetmeyin.

Kendine güvenen, her daim enerjik ve çekici görünmek isteyen, güzelliğiyle ön planda olmak isteyen, detaylarla yaşam enerjisini pekiştiren, bakıma ve güzelliğe önem veren siz bayanların renkli dünyasına renk katan Salonumuzda her türlü ihtiyacınıza cevap verecek geniş ürün yelpazemiz bulunmaktadır.

Eklenme 03-07-2020 15:00
Foto Galeri
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak