30-11--0001 00:00
Harita Konum
Hacı Sadık Mh. Fetih Cd. No:78/D Karatay/ KONYA
Şaban Topal İnşaat

Siz değerli müşterilerimize sağlıklı, güvenli ve huzurlu yaşam alanları, aynı zamanda kaliteli ve estetiğin bir arada bulunduğu yapıları inşa etmekte olan “ŞABAN TOPAL İNŞAAT”  büyük bir sorumlulukla her zaman memnun kalınacak yaşam alanları hazırlamaya devam etmektedir..

Önce Müşterilerimiz
Tüm birimlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılar, onların daha iyi bir yaşama yönelik değişen beklentilerini karşılamada yenilikçi bir yaklaşım içerisinde oluruz.

İnsan Kaynağımız
Daima insanı geliştirmeyi ve mutlu etmeyi amaçlarız.
Eğitimli, deneyimli, bilime dayalı tüm gelişimlere açık, katılımcı yönetim anlayışını ve başarının insan kaynağımızın en önemli değerlerimizden birlikte mümkün ve anlamlı olduğuna inanırız.

Etik Duruşumuz
Faaliyet gösterdiğimiz alanda sosyal, politik ve kültürel değerlere saygı gösterir, yasalara, iş etiği kurallarına uygun ve şeffaf davranırız. Dürüstlüğe, açık iletişime ve adaletli yönetime büyük önem veririz.

Çevresel ve Sosyal Sorumluluğumuz
Bugünden daha iyi bir gelecek için çevreye ve doğaya değer veren bir yaklaşımla inşa ederiz. Sosyal sorumluluk bilinciyle toplumsal yaşam kalitesini artırmaya yönelik olarak çağdaş eğitime, spora, kültür ve sanata destek verme geleneğimizi sürdürürüz.
Kendimizi, şirket, ülke ve insanlık değerlerini yüceltmek için sorumlu hissederiz.

Eklenme 30-11--0001 00:00
Foto Galeri
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak