Güveninizi boşa çıkarmayız
30-07-2020 - 14:32 | Son Güncelleme: 30-07-2020 15:03
Mavi Kent Gayrimenkul ile sektörünün başarılı bayan temsilcileri arasında yer alan Nuran Küçük çalışmalarını ve hedeflerini Şımarık Magazine anlattı. 13 yıldır sektörün içerisinde yer aldığını ifade eden Nuran Küçük, korona sonrasında kredilerin düşmesinin piyasayı canlandırdığını ifade etti ve ekledi ‘’Bize güvenebilirsiniz’

 

 

13 yıldır bu sektörün içerisinde olduğunu ve Konya’da çalıştığı belli başlı büyük firmalar olduğunu ifade eden Mavi Kent Gayrimenkul’ün güzel ve başarılı sahibesi Nuran Küçük, kendisini ispat ettiğimi düşündüğünü ve ufak tefek alsat ve tadilat işlerine de girdiklerini söyledi.

Bayram sonrasında iç mimar bir arkadaşı ile birlikte ofis ve dükkan iç mimari projelerinin de olduğunu ifade eden Nuran Küçük ‘’Korona döneminde 3 ay boyunca arsa çalışmalarımıza devam ettiğimiz için bu süreç bizi pek etkilemedi. İşlerimiz de korona sonrasında çok hareketliydi. Kredilerin düşmesi piyasayı çok canlandır. Daire satışları çok hızlı gitti. Çalıştığımız büyük firmalar da var, ikinci ellerini takip ettiğimiz ve kat karşılığı arsa çalışmalarımız da var kısacası çok yoğunuz bu yıl iş olarak güzel geçti bizim için’’ diye konuştu.

Mavi Kent Gayrimenkul olarak hedeflerimiz, üretim ve bilgi teknolojilerindeki hızlı gelişmeler, mal ve hizmetlerin yayılmasını da hızlandırmak ve bunun sonucu olarak rekabeti uluslararası boyutlara ulaştırmaktır diyen başarılı isim, böyle bir ortamda ancak kaliteli ürün sahibi kuruluşların ayakta kalabileceğine inandıklarını ifade etti.

Bu inançtan yola çıkarak gerek iç gerekse dış pazarlarda varlıklarını sürdürmek amacıyla; kalitelerini müşteri ve ilgili kuruluş isteklerine odaklayarak en iyi şekilde sunmak amacında olduklarını dile getiren Nuran Küçük,’’ Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumamızın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimini yaşam felsefesi olarak benimsedik. Bu yolda sunduğumuz hizmetler gayrimenkul analizi, yatırım danışmanlığı, iş yeri fabrika konut olmak üzere hizmet vermekteyiz’’ şeklinde konuştu.

‘Bize Güvenebilirsiniz’ diyen Nuran Küçük bunun nedenini ise şu sözlerle açıkladı ‘’Beraber iş yapmanın en önemli unsurunun karşılıklı güven olduğuna inanıyoruz. Güveninizi boşa çıkarmayız’’

  • Beğen
YORUM YAZIN