Hasan Yellice’nin kitabı çıktı
16-04-2021 - 15:45
Hizmet Petrol Yönetim Kurulu Başkanı genç ve başarılı iş adamlarımızdan Hasan Yellice uzun uğraşlar sonunda ‘Selçuklu Payitahtı Konya’ isimli kitabını çıkardı.

Hizmet Petrol Yönetim Kurulu Başkanı genç ve başarılı iş adamlarımızdan Hasan Yellice uzun uğraşlar sonunda ‘Selçuklu Payitahtı Konya’ isimli kitabını çıkardı. Büyük bir ekibin 6 Aylık özverili çalışması sonucu ortaya çıkan, Konya’mızın Kent Rehberi Niteliğindeki Kitap, Ramazan ayı boyunca Hizmet Petrol’de müşterilere hediye edildi.

"Selçuklu Payitahtı Konya" Kitabımız Konya’mıza hayırlı olsun  diyen Hasan Yellice kitabı hakkında da şu bilgileri verdi; ‘’Kitabımızda Konya’mızın Yemekleri, İnanç ve Turizm Kültürü Hakkında Bilgiler, Konya Tarım, Sanayi ve Ticareti, Tarihi ve Doğal Güzelliklerimiz, Konyada Avcılık ve Spor, Türbeler, Tekkeler, Külliyeler, Müzeler, Hanlar, Hamamlar, Kaplıcalar, Kaleler, Savaşlar, Mağaralar, Göller, Çöller, Obruklar, Pınarlar, Şelaleler, Parklar, Geleneklerimiz, Göreneklerimiz, Oyunlarımız, Kıyafetlerimiz, Türkülerimiz, Evlerimiz, Saraylarımız, Efsanelerimiz, Konya’mızın Yetiştirdiği Alimler, Evliyalar, Devlet Adamları Hepsi Bu Mini Ansiklopedide’’

  • Beğen
YORUM YAZIN