İŞKAR Gruptan Kuaförlere tam destek
16-04-2021 - 13:39
İŞKAR Yönetim Kurulu Ceosu Ferit İşkar Konya Berberler ve Kuaförler odasına Epilasyon cihazı desteğinde bulundu.

Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, desteklerinden dolayı İşkar Grubuna vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür etti ve ‘’Mesleki Yeterlilik Belgesini üyelerimize vermek için Eğitim Salonumuzda kullanmak amaçlı teslim alıp sözleşmemizi yaptık. Her iki tarafa da hayırlı olması dilerim’’ diye konuştu.  

Programa katılan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkan Muharrem Karabacak, İşkar CEO’su Ferit İşkar’a Konya Berberler ve Kuaförler Odasına vermiş oldukları Epilasyon cihazını Odamızda kullanılmak üzere teşekkür etti. Programa Birlik Başkanvekili Osman Alp ve Yönetim Kurulu üyesi Kadir Kağnıcıoğlu ile  Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Mehmet Ünlügül’de katıldı. Cihaz teslimi sonrası Ferit İşkar, Veli Baranok ile sözleşme imzaladı. .

Biz yerli üretim epilasyon cihazı yapıyoruz diyen İŞKAR Grup Ceosu Ferit İşkar  ‘’Odada Mesleki Yeterlik sınavları da oluyor ve burada meslek öğrenmek için gelen insanlar oluyor Onlar bizim cihazlarımızda eğitim alsınlar ve  iyi cihazlarla işi öğrensin diye Odaya destek oluyoruz. Bizim cihazlarınız yerli üretim epilasyon cihazlarımızı Türk Mühendislerimiz  üretiyor’’ diye konuştu. Başkan Veli Baranok ise kendileri yaptığı bu büyük destek için Ferit İşkar ile birlikte tüm İşkar ailesine teşekkür etti.

  • Beğen
YORUM YAZIN
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak