Karatay Ziraat Odası Başkanı Rıfat Kavuneker’den müthiş projeler.
27-12-2021 - 17:18
İMECE usulünü yeniden hayata geçiren Kavuneker, Oda tarafından alınan alet ve edavatların köylüler tarafından kullanıldığını ve kullanıldıktan sonra ise, köy ve mahalle muhtarlarına geri teslim edildiğini söyledi.
https://youtu.be/IPFttizkcGk

İMECE usulünü yeniden hayata geçiren Kavuneker, Oda tarafından alınan alet ve edavatların köylüler tarafından kullanıldığını ve kullanıldıktan sonra ise, köy ve mahalle muhtarlarına geri teslim edildiğini söyledi. Kavuneker, 3 dönemdir hizmet verdiklerini, bundan sonrada hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. 
Biz siyasetçi değiliz, biz STK cıyız, biz hiçbir zaman siyasetin işine karışmayız. Doğruysa doğru, yanlışsa ise bakın bu yaptıklarınız yanlış. Diyerek doğru yolu göstermeye çalışıyoruz. Çünkü bu oturduğumuz koltukların bir vebali var. Biz kendimiz bu göreve talip olduk ve masaya oturduk onun için insanların vebali var yaptıklarımızda.
Kavuneker, ilk başkanlık sürecini anlatırken gülümsetti.

Geçmişte, Karatay ziraat odası kapısından içeri senede bir kez girdiğini işini gücüne baktığını söyleyen Kavuneker, bir grup toplantısında, ‘Yahu bir kan değişikliğine ihtiyaç var, içinizden biri çıksın destekleyelim’ sözü üzerine bu meşakkatli yolun yolculuğunun başladığını kaydetti. 
Kavuneker, Metin Temiz’in sorularını yanıtlarken, Siyasetle işlerinin olmadığının altını kalın bir şekilde çizerken, projelerimizi bakan ve milletvekillerimizle paylaşıyoruz. Çok büyük hedeflerimiz var. Dedi. 
Rıfat Kavunekerin dev röportajı kanal 111 ekranlarında. Tamamını izlemek için aşağıdaki linki tıklayın...

https://youtu.be/IPFttizkcGk

 

  • Beğen
YORUM YAZIN
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak