"T&G Tuğba Gonca Beauty Center olarak zoru başaracağız"
05-04-2021 - 10:43
Çevrelerinden gelen tüm olumsuz tepkilere kulak asmayarak kısa bir süre önce kendi salonlarını açan Tuğba Merve ve Gonca Kavurmacı, Pandemi sürecinde iş yeri açılmaz diyenlere inat T&G Tuğba Gonca Beauty Center olarak hizmet vermeye başladılar. Biz zaten cesur ve güçlü kadınlarız diyen Tuğba Merve Kavurmacı, sürecin kendilerini zorlayacağını hiç düşünmediklerini, önemli olanında zaten bir bayan olarak zoru başarmak olduğunu söyledi.

T&G Tuğba Gonca Beauty Center Salonunun güzel işletmecileri Tuğba Merve ve Gonca Kavurmacı ile bu sayımızda sizler için keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Salonlarını açmaya nasıl karar verdiklerinden, salonlarında yaptıkları işlemlere ve salonlarını açacakları sırada kendilerine yapılan tüm eleştirilere kadar birçok konuda bilgiler veren Tuğba Merve ve Gonca Kavurmacı, ayrıca Konyalı bayanlara da öneri ve tavsiyelerde bulundular.

- Öncelikle sizleri tanıyabilir miyiz?

Merhabalar ben Tuğba Merve Kavurmacı. 34 yaşındayım bir oğlum var. Protez tırnak uzmanıyım. Merhaba bende Gonca Kavurmacı 27 yaşındayım evliyim bir oğlum var. İpek Kirpik uzmanıyım

- Güzellik sektörüne adım atmanız nasıl oldu?

Gonca Kavurmacı: Kendime bakmayı sevdiğim için küçük yaşta güzellik sektörüne atılmam gerektiğini düşündüm.18 yaşında da bu işe başladım.

- Salonu açmaya nasıl karar verdiniz?

Gonca Kavurmacı: Zaten bu sektörün içerisinde olduğumuz için bütün eğitimlerimizi tamamlayıp bütün sertifikalarımızı aldık. Daha sonra da kendi salonumuzu açmaya karar verdik

- Salonun açılış sürecinden bahsedermisiniz biraz?

Gonca Kavurmacı: Ekim ayında salon açmaya karar verdik. Kasım ayında planlarımızı yaptık ve çalışmalara başladık. Yaklaşık bir buçuk aylık bir süreç sonrasında salonumuzu açtık.

Pandemi yasaklarının devam ettiği bu zor süreçte hem de bir bayan olarak işletme açmak sizce ne kadar doğru. Bu konuda çevrenizden ne gibi tepkiler aldınız?

Tuğba Merve Kavurmacı: Çevremizde hep olumsuz tepki aldık. Pandemi sürecinde iş yeri açılır mı gibi ne cesaret diye ama biz zaten cesur ve güçlü kadınlarız. Bu sürecin bizi zorlayacağını hiç düşünmedik. Zaten en önemli olan şey de zoru başarmak değil mi bir bayan olarak.

- Salonunuzda ne tür işlemler yapıyorsunuz?

Tuğba Merve Kavurmacı: Salonumuzda son sistem lazer epilasyon iğneli epilasyon ciltle alakalı tüm işlemler Hidro Facial, Derma Penn, Plazma Penn, Klasik ve Medikal Cilt bakımı, Bölgesel zayıflama, Kalıcı makyaj, Microblaiding, Kalıcı eyeliner, Dipliner, Dudak renklendirme, Altın oran kaş tasarımı, İpek kirpik, Kaş kirpik laminasyonu, Protez tırnak, Kalıcı oje, Medikal manikür, Pedikür işlemlerini yapıyoruz.

- En iddialı olduğunuz işlemler hangileri?

Gonca Kavurmacı: Her işlemde iddialıyız Yaptığımız her işlem dalında Uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

- Bu aylarda bayanlara güzellik ve bakım konusunda ne gibi öneri ve tavsiyelerde bulunmak istersiniz?

Tuğba Merve Kavurmacı: Ciddi kırışıklıkları ve damarsal cilt sorunları yaz aylarında daha çok fark ediliyor. Ancak bu problemlerin hiçbiri yaz aylarında tedavi edilemez bu sorunların tedavisi kış aylarında yapılması çok daha sağlıklı sonuçlar veriyor. Kaliteli yaşlanmak için bu aylarda cildimize iyi bakmalıyız. Ekstra olarak lazer epilasyon önerebilirim. Çünkü bu mevsimlerde güneşin zararlı ışınlarından korunmak mümkün.

- Sizi diğer salonlardan ayıran belirgin özelliğiniz nedir?

Tuğba Merve Kavurmacı: Bizi diğer salonlardan ayıran en önemli özelliğimiz konforumuz. Sedyelerimiz ortopedik. Tamamen danışanlarımızın konforuna göre özel tasarlanmıştır. Bütün kullandığımız malzemeler kişiye özel kullanılmaktadır. En önemlisi de insanların kendi evinde gibi hissedeceği sıcak bir ortama sahibiz.

  • Beğen
YORUM YAZIN