İlk günkü heyecanla devam
10.02.2021 - 10:42

A.Tuğrulhan Temel

A.Tuğrulhan Temel

2020 yılının başlarında başladığımız Şımarık Magazinin 1 yıl gibi kısa bir süre de bugünlere geleceğini tahmin bile edemezdik. Evet ilk günkü heyecanımızın bugün kat kat fazlasını taşıyoruz. İlk gün nasıl inançlı, kararlı ve azimli isek bugün yine aynı. Heyacanımızdan hiç bir şey kaybetmedik.

Şımarık Magazin 1 yılını bile doldurmadan Konya’da sektörünün en iyisi oldu ve herkes tarafından bilinen, tanınan, takip edilen ve taklit edilen bir gazete haline geldi. Temmuz ayında ilk sayımızı çıkarmışız yanı 8 ay olmuş ve bugün 10. dergimizi sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.

Hiç ara vermeden hiç ay atlamadan sürekli olarak dergimizi çıkartarak hemde gelişen gelişen ve kendini yenileyen yayınlarla sizlerle birlikte olduk. Şimdi ilk sayımıza bakıyorum da kendi kendime tebessüm ediyorum o günlerde ki heyecanımızı, sabaha kadar çalışıp gazeteyi bitirme çabamızı hala o günkü heyecanla anımsıyorum.

Şubat ayında Şımarık Magazin artık sadece Aktüel 42 Gazetesinin içerisinde ek olarak yayın hayatına devam edecek. Artık Şımarık Magazin Gazetemiz Aktüel 42 olarak sizlerle buluşmaya devam edecek. Aktüel 42 ve Tele 42 markalarını da bünyemize katmış bulunuyoruz. Artık dijital platformlarda tele 42 ile daha eğlenceli, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla sizlerle birlikte olacağız. Aktüel 42 Gazetemiz ise yepyeni içeriği, özel haberleri ve hiç bir yerde bulamayacağınız röportajları ile sizlerle irlikte olmaya devam edecek. Evet yazımın başında da dedigim gibi ilk günkü heyacanımızdan ve çalışma azmimizden hiç bir şey kaybetmeden ilk günkü istek ve arzumuz ile tabii ki de siz değerli dostlarımız Destekleri ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Artık devir Aktüel 42 ve Tele 42 devri... Bizi takip etmeye devam edin... Pişman olmazsınız

  • Beğen
iLGiLi HABERLER
YORUM YAZIN
GÜNÜN GELİŞMELERİ
FOTO GALERi
VİDEO GALERi
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak