Afili Mahalle
10.02.2021 - 10:26

Abdil Mert

Abdil Mert

Şu sıralar çok heyecanlıyım. Üzerinde uzun zamandır çalıştığım cocuk kitaplarım Nesil yayınlarından inşallah seri olarak çıkacak. Şubat ya da Mart ayında tüm kitapçılarda olacak.

Afili Mahalle kitabımizin ismi. Alt isim olarak birinci kitabımız Tarla Arena Mahalle Maçı.

Sıcak bir mahaĺle de gecen olaylarda kahramanımız Hamdi Söylemez ve arkadaşlarının Tarla Arenada ve mahallede geçen maceraları çocukları içine sımsıkı saracagina inanıyorum. ikinci kitabımızda Sessiz Olun Korontinadayim. Malum yasadigimiz zamani ele alarak yine kahramanımız ve arkadaşları Mikroplara savaş açıyorlar. Bizi ve dünyamızı bu mikroplardan kurtarıyorlar.

ilk iki kitabımız öncelikle çıkacak. Sonrasında inşallah en az beş kitaba tamamlayacağız. Çocuklarımız için eğlenceli vakit geçirmeleri ve okumayı sevmeleri noktasında güzel bir buluşma olacağına cani gönülden inanıyorum.

Onlar okudukça  yazmaya devam edeceğim. Onların gelişimi ve mutluluğu için adımlar atmaya hazirim. Okuma alışkanlıkları geliştikçe kendilerini ifadeleri gelisecektir. Hayata farklı bir pencereden bakmayı öğrenecekler. Tabi birde okuma oranlarimiz eskisi kadar az değil. Ailelerimiz ve onlarla birlikte cocuklarimizda bilinçleniyorlar.

Sosyal medyada görüyoruz bol bol kitaplar paylaşılıp okunuyor. Ayrıca artık kitaplarımızda eskisinden daha çok çeşitli ve Afili.

Yayın evleride artık bu konuda müthiş gelişti. Bize düşen ise okumak ve çocuklarımızi bol bol kitaplarla ve yazarlarıyla buluşturmak. Biz okursak çocuğumuz okumaya dahada istekli olacaktır.

Kitaplarimizdan ve kitaplardan haberdar olmak istiyorsanız da sosyal medya adreslerimizi de takip edebilirsiniz.

  • Beğen
YORUM YAZIN
GÜNÜN GELİŞMELERİ
FOTO GALERi
VİDEO GALERi
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak