Biz bize yeteriz! Biz size de yeteriz!
31.03.2021 - 16:07

Fatih TemeI

Fatih TemeI

Şımarık Magazin ve Aktüel 42 olarak biz inandık, çalıştık, başardık ve yeni yeni başarılara imza atmaya devam ediyoruz, bundan sonra da başarmaya kararlıyız…

Ben bu işe başlarken tecrübe ve çalışma azmine güvendiğim Hasan Hüseyin Gülcan ve hep yanımda olan kardeşim Tuğrulhan Temel ile yola çıktım  Süreçte çok kişi geldi gitti, fakat büyük vaadlerle – projelerle gelen kişiler daha işe başlamadan enerjilerine, dedikodulara ve bazı fesatlıklara yenik düştüler. Biz işimize bakmaya devam ediyoruz. Doğru bildiğimiz işi doğru şekilde yapmaya devam edeceğiz.

Kalanlara selam olsun.

1. yılımızı yeni doldurmuşken, daha gazete çıkarmaya başlayalı 1 yıl bil olmamışken, şu anda Konya’da bilinmek, tanınmak hatta ilçelerde bile bilinir olmak ve başarımızın kabul görmesi bizi mutlu ediyor.

Hasan Hüseyin Gülcan ve Tuğrulhan Temel alın teri ve emek sarf ederek haberleri bizzat kaynağından elde ederek, sizlere en hızlı ve en doğru bir biçimde tüm unsurlarıyla sunmak için var güçleriyle çalışıyorlar. Bu uğurda tüm engelleri aşmak, zorluklara direnmek, ne pahasına olursa olsun o habere ulaşmak, kendi konusunda uzman, kalemiyle, ufkuyla, geleceğe bakış açısıyla seçkin kişilerden oluşan köşe yazarlarını bünyesinde barındırmak, görsel tasarımı, baskısı, dağıtımıyla rakiplerinden en önde olmak, korkmadan, yılmadan azimle bayrağı taşımak, alanında lider gazete olmanın sorumluluğunu taşımak.

13. sayısını hazırlamakta olduğumuz Konya’nın yüz akı, vitrini olan Şımarık Magazin ve Aktüel 42 gazetelerimizi, haberleri, yorumları, köşe yazıları, araştırma dosyaları, görselliği, tasarımı ve baskı kalitesiyle sektöründe en üst seviyeye taşımak, kolay iş değildir.

Güven, Özveri, Tecrübe ister bu sürede alanın en iyisi olmak. Elbette disiplin ister en önemlisi de yaptığınız işe gönül vermeyi ister.

Birçok alanda diğer yerel haber portallarının kat kat üstüne çıkan gazetemiz, her gün onlarca haberi okurlarımıza aktarmaya devam ediyor. Elbette bu başarı sadece bizlere ait değil…

Bendeniz İmtiyaz Sahibi olarak, Hasan Hüseyin Gülcan, Tuğrulhan Temel, Hatice Rana Şahin, Emin Eren Gülcan, Büşra Akyüz, Mert Özince, Şerife Kılıç ile Gülsüm Bektaş ve hepsi birbirinden değerli köşe yazarlarımız ve siz kıymetli okurlarımız, takipçilerimizle kısa sürede başarı destanları yazdık ve yani büyük işler başardık, bundan sonra da yine hep birlikte başarılı olmaya devam edeceğiz. Bizler ve siz değerli dostlarımız; güçlü, başarılı, en önemlisi de inançlı, birbirine gönülden bağlı kocaman bir aileyiz.

Biz bize yeteriz, biz size de yeteriz. Çünkü bir güçlü ve kocaman bir aileyiz.

Saygılarımla…

  • Beğen
YORUM YAZIN
GÜNÜN GELİŞMELERİ
FOTO GALERi
VİDEO GALERi
Reklam 10 Saniye Sonra Kapanacak